top of page

DİJİTAL

BASKI

Baskı teknolojilerini yakından takip eden Baskı Şehri, geniş üretim kapasitesine sahip bir tesis olarak hizmet vermektedir. Cam, ahşap, forex, fotoblok, karton gibi her türlü malzemeye dijital baskı yapabilme yetisine sahip olan makine parkuruyla, kesim ve katlama konusunda da esnek bir yapıya sahiptir. 

BASKI ŞEHRİ'NDEN KUSURSUZ BASKILAR

İşimizin önemli bir parçası teknolojiyi takip etmek. İşimizdeki en büyük başarımız ise bu takip işini çok iyi yapıp baskı dünyasındaki arayışlarınıza en iyi çözümü sunmak. Bu yüzden çok güçlü bir makine parkuruna sahibiz. Mesela ülkemizde az sayıda bulunan Fuji UV Baskı Makinesi-5 Metre ile yüksek çözünürlük kalitesine sahip dijital baskıyı, beş metrelik tek parçaya basabiliyoruz. Bu güçlü makine sayesinde yeri geliyor şehri markalarınızla donatıyor, yeri geliyor büyük lansmanlarda sahneleri giydiriyor, yeri geliyor koca bir tırın dorsesini kaplıyoruz.

Hediyelik koli

KUTU & KOLİ

Ürün paketlenmesinde ve hediyeliklerde en çok ihtiyacımız olan kutu ve kolileri Baskı Şehri’nde istediğiniz boyutta ve tasarımlarla yaptırabilirsiniz. İster bir tane ister bin tane bastırabileceğiniz kutu ve kolilerimiz her zaman olduğu gibi Baskı Şehri’nde yüksek hız ve kalitede sizlere sunulur. Tecrübeli ekibimiz ve sahip olduğumuz makine parkuru sayesinde hem baskı hem de kesim konusunda sizlere kusursuzu sunuyoruz. Esnek yapımız sayesinde sizlerin talepleri doğrultusunda yepyeni baskılarla portföyümüzü genişletiyor, günden güne tecrübelerimize yenilerini ekliyoruz.

bottom of page