top of page

HAKKIMIZDA

Baskı teknolojisindeki gelişmelerin reklam sektörüne olan olumlu etkilerini yıllar önceden farketmiş olan sektörün önemli temsilcileri olarak bir araya geldik ve kurduğumuz güçlü makine parkuru ile devasa baskıların üstesinden gelebilecek bir tesis kurduk. Baskı Şehri adını verdiğimiz bu tesiste her birimiz tecrübemizi teknolojimizle birleştirdik ve reklam sektörünün önemli bir parçası haline geldik. Baskı Şehri ile devrimsel teknolojileri alışılagelmişten farklı bir bakış açısı ile sunduk. Sahip olduğumuz bu bakış açısı ise hizmet verdiğimiz reklam, tanıtım, etkinlik gibi sektörlerin yenilikçi bakış açılarıyla birebir örtüştü.
 

Esnek yapımız ve gelişmeleri yakından takip eden motivasyonumuz ile hayalini kurduğunuz tasarımların baskılarını size sunmaya devam ediyoruz. Sahip olduğumuz sistem ile yenilikçi, düzenli, pratik ve kusursuzu arayan bir çözüm ortağı olarak projelerinizde her zaman yanınızdayız.
 

BASKI

ŞEHRİ

Baskı Şehri; baskı hizmetleri konusunda sektörün duayen firmaları Cemil Ozalit, Deha Ozalit, Seda Ozalit ve Uno Copy’nin tecrübesi ve birikimiyle ortaya çıkmış bir oluşumdur. Baskı Şehri ayrıca sahip olduğu teknoloji ve hizmet kalitesi ile Türkiye’nin dört büyük ozalit firmasının reklam sektörüne kazandırdığı önemli bir değerdir.

cemil ozalit.jpg
DEHA OZALİT_LOGO-01.png
seda ozalit
UNO.png
bottom of page